Stajnia Celinów | pensjonat, jazdy konne, obozy, wycieczki

Stajnia Celinów - województwo świętokrzyskie

Stajnia Celinów to miejsce idealne do nauki jazdy konnej, a także odpoczynku w otoczeniu natury i zwierząt. Stajnia znajduje się we wsi Celinów, położonej w województwie mazowieckim, sąsiadującym z województwem świętokrzyskim. Jest to idealna lokalizacja dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku i przyspieszonego tempa, by cieszyć się sielskim krajobrazem Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Stajnia Celinów oferuje szeroki zakres usług dla miłośników koni, takich jak pensjonat dla koni, nauka jazdy, obozy i półkolonie, wycieczki i warsztaty dla szkół i przedszkoli, a także imprezy okolicznościowe. Stajnia dysponuje nowoczesną infrastrukturą, taką jak stajnia wewnętrzna, boksy angielskie, hala jeździecka, lonżownik, karuzela. Wokół stajni znajdują się liczne pastwiska i łąki.

Stajnia Celinów to także miejsce spotkań i integracji dla ludzi, którzy kochają konie i przyrodę. Stajnia organizuje różne imprezy, takie jak ogniska, grille, pikniki, gry i zabawy, a także wspólne wycieczki konne po okolicy. 

obozy jeździeckie radom

Jesteśmy obok Ciebie. Odwiedź nas już dziś

Zobacz także

Stajnia Celinów | pensjonat, jazdy konne, obozy, wycieczki