Imprezy dla dzieci

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zorganizowania niezapomnianego przyjęcia dla Waszego Dziecka, na terenie naszej stajni.

Bogaty i ciekawy program z pewnością zaangażuje i rozweseli wszystkich gości – zarówno tych młodszych, jak i starszych.

Podczas imprezy proponujemy:

 • poczęstunek w altanie biesiadnej wraz z oprawą muzyczną
 • pieczenie kiełbasek na ognisku
 • mini zawody sportowe dla uczestników, np.: rzut podkową do celu, wyścigi, lonżowanie czy skoki przez przeszkody
 • prezentację ośrodka wraz z prelekcją dotyczącą koni, ich żywienia i czyszczenia, a także samego sportu jeździeckiego i zasad pozwalających bezpiecznie obcować z końmi
 • przejażdżki i na koniach/kucach połączone z kursem czyszczenia

Na zakończenie imprezy każde dziecko honorowane jest dyplomem „Złota odznaka Stajni Celinów”. Dodatkowo Jubilat/Solenizant obdarowany jest kubkiem Stajni Celinów!

Zapraszamy do zapoznania się z informacją szczegółową i pobrania materiałów reklamowych:

Imprezy okolicznościowe

Stajnia Celinów oferuje różnego typu przyjęcia, imprezy firmowe orazeventy. Każde z Państwa życzeń jest dla nas wyzwaniem. Staramy się, by każde spotkanie pozostawiło w pamięci miłe wspomnienia i nieodpartą chęć powrotu do naszej stajni 🙂

Dla Państwa przyjemności zorganizujemy:

 • piknik rodzinny bądź dla pracowniczy, wzbogacony o specjalny program dla najmłodszych
 • super atrakcje dla dzieci – dmuchany zamek, teatrzyk, mini-dyskoteka, animatorzy
 • poczęstunek przy ognisku lub grillu
 • wojskowe jedzenie w plenerze z kuchni polowej
 • elegancki bankiet z cateringiem restauracyjnym i obsługą kelnerską
 • zajęcia integracyjno-sportowe
 • przejażdżki na kucach, koniach, a nawet bryczką!
 • profesjonalną prezentację sportu jeździeckiego
 • transport autokarowy – w wersji standard lub de lux

Bogaty i ciekawy program na pewno zaangażuje i rozweseli wszystkich gości – zarówno tych mniejszych, jak i dorosłych!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, a ponadto obejrzenia materiałów promocyjnych:

Przyjęcie na życzenie pobierz ofertę w formacie PDF
Wesele Twoich marzeń pobierz ofertę w formacie PDF
Kulig czy bryczka? pobierz ofertę w formacie PDF

Stajnia Celinów znajduje w uroczej wiosce Celinów nieopodal Warszawy – bezpośrednio przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Od granicy Warszawy dzieli nas jedynie 25 km. Niespełna pół godziny drogi od stolicy, macie Państwo możliwość cieszenia się niepowtarzalnym, sielskim krajobrazem. Z dala od zgiełku i zanieczyszczeń, możecie Państwo wypocząć w błogiej ciszy i towarzystwie koni.

Centrum Szkoleniowe Stajni Celinów zlokalizowane jest na jednym terenie razem z pozostałymi zabudowaniami. Oferujemy Państwu niepowtarzalne atrakcje, jak choćby przejażdżki na koniach czy kuligi!

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego wiele czasu poświęcamy na rozwój naszego ośrodka. Wszystko po to, by móc sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Centrum Szkoleniowe Stajni Celinów w pełni wykorzystuje walory własnej lokalizacji – nasze zabudowania łączą tradycyjny krajobraz z nowoczesną infrastrukturą i podejściem do świadczonych usług.

galeria_35

DLACZEGO STAJNIA CELINÓW?

Nasze szkolenia wyróżnia

kameralność i unikalność

wysoka jakość i estetyka

atrakcyjność miejsca

oryginalne rozwiązania

atrakcyjne ceny

Prezentacja infrastruktury Centrum Szkoleniowego

Zapraszamy Państwa do skorzystania z sal konferencyjno-szkoleniowych oraz miejsc wypoczynku w Stajni Celinów:

Kawiarenka Kominkowa

Jest kameralną salą, której wystrój podkreśla stylowy kominek. Wygodne fotele i trzeszczący ogień, zwłaszcza zimą, tworzą niepowtarzalny nastrój na przyjęciu lub szkoleniu.

Sala posiada aneks kuchenny. Jest optymalna dla max. 20 osób.

Altana Biesiadna

Ta sala jest idealna na przyjęcia. Świetnie sprawdzi się jako miejsce do potańczenia bądź, w alternatywnej aranżacji, na konferencje i szkolenia. Sala przeznaczona jest na max. 80-90 osób. Posiada dwie niezależne łazienki oraz aneks kuchenny.

Hala Jeździecka

Jasna i przestronna hala, o wymiarach 20 x 60 m. Pozwala na zorganizowanie różnorodnych atrakcji – zawody w piłce plażowej, beach-party, zawody agility, szkolenia i wiele, wiele innych

Ognisko

Teren z altanką i miejscem przeznaczonym na ognisko bądź grilla. Wokół ogniska rozłożone są drewniane ławy  ułatwiające biesiadowanie. Ta część stajni to wspaniałe miejsce na przyjemne spędzenie czasu

Pokoje Gościnne

Nocleg w naszych Pokojach Gościnnych „Nad Stajniami” daje Gościom możliwość dłuższego pobytu w przyjaznych progach Stajni Celinów. Budząc się rano widzimy mazowiecki krajobraz z końmi w tle… Na każdego Gościa czeka wygodne łóżko, świeża pościel. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości noclegu w specjalnie przygotowanych dla Państwa pokojach. Maksymalna ilość nocujących osób to 23.

Dog Friendly

czyli Psie sprawy

Stajnia Celinów zaprasza wszystkich fanów psów, jak również trenerów, szkoleniowców i innych pozytywnie zakręconych do zorganizowania zawodów, seminarium czy też szkolenia z agility/handlingu/obedience w naszym ośrodku! 🙂

Do dyspozycji oddajemy halę jeździecką z super podłożem – twardym, elastycznym, nawilżonym – jest to piasek kwarcowy wymieszany ze ścinkami materiałowymi. Podłoże to zapewnia fantastyczne warunki dla psów! Podczas sprzyjającej pogody można korzystać z piaszczystego padoku zewnętrznego lub trawników – bliżej przyrody, w otoczeniu ciekawskich koni 😉

Ponadto zapraszamy na odpoczynek i kawę bądź też wykłady do Kawiarenki Kominkowej – nawet w ciemne, zimowe dni, trzaskający wesoło ogień pozwoli ocieplić atmosferę i stworzyć niesamowity klimat podczas spotkań!

Potrzebny nocleg? Nie ma problemu! – zapraszamy do Pokoi Gościnnych „Nad Stajniami”. Czekają na Was i na Wasze psiaki 🙂

Media społecznościowe