Stajnia Celinów | pensjonat, jazdy konne, obozy, wycieczki

Stajnia Celinów - województwo mazowieckie

Stajnia Celinów to miejsce, w którym można spełnić swoje marzenia o jeździe konnej, a także odpoczywać w otoczeniu natury i zwierząt. Stajnia znajduje się we wsi Celinów, położonej w województwie mazowieckim, w bliskiej odległości od granic Warszawy. Jest to idealna lokalizacja dla osób, które chcą uciec od zgiełku miasta i cieszyć się sielskim krajobrazem Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Stajnia Celinów oferuje szeroki zakres usług dla miłośników koni, takich jak pensjonat dla koni, nauka jazdy konno, obozy i półkolonie jeździeckie, wycieczki i warsztaty dla szkół i przedszkoli, a także imprezy okolicznościowe. Stajnia dysponuje nowoczesną infrastrukturą, taką jak stajnia wewnętrzna, boksy angielskie, hala jeździecka, lonżownik, karuzela. Wokół stajni znajdują się liczne pastwiska i łąki.

Stajnia Celinów to także miejsce spotkań i integracji dla ludzi, którzy kochają konie i przyrodę. Stajnia organizuje różne imprezy, takie jak ogniska, grille, pikniki, gry i zabawy, a także wspólne wycieczki konne po okolicy. 

obozy jeździeckie warszawa

Jesteśmy obok Ciebie. Odwiedź nas już dziś

Zobacz także

Stajnia Celinów | pensjonat, jazdy konne, obozy, wycieczki