Stajnia Celinów | pensjonat, jazdy konne, obozy, wycieczki

Obozy jeździeckie - Lublin

Bardzo się cieszymy, że zainteresowałeś się naszą ofertą obozów jeździeckich w Stajni Celinów. Nasza stajnia to miejsce, w którym pasja do koni i jeździectwa łączy się z profesjonalizmem i doświadczeniem. Dzięki temu nasze obozy to niezapomniane przygody, które pozostają w pamięci na długo.

Obóz jeździecki Horse-Camp to idealna okazja dla dzieci i młodzieży, aby rozwijać swoje umiejętności jeździeckie, nawiązać nowe znajomości i spędzić czas na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno obozy letnie, jak i zimowe, grupę dzielimy według poziomu umiejętności tak, aby każdy skorzystał z wiedzy i doświadczenia naszych instruktorów. Na obozie prócz teorii jeździeckiej czeka na Twoje dziecko jazda konno dwa razy dziennie i wiele innych ciekawych atrakcji.

Skorzystaj z formularza i zapisz swoje dziecko już dziś! Stajnia Celinów oddalona jest od centrum Lublina o 150 km (90 min. samochodem), co ma znaczenie zarówno w przypadku zawiezienia i odebrania dziecka z obozu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

obozy konne lublin

Zapisz się na obóz już dziś

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje – zachęcamy do odwiedzin zakładki Obóz jeździecki Horse-Camp 🙂

Zobacz także

Stajnia Celinów | pensjonat, jazdy konne, obozy, wycieczki