Stajnia Celinów | pensjonat, jazdy konne, obozy, wycieczki

Obozy jeździeckie - Warszawa

Cieszymy się, że zainteresowałeś/aś się naszymi obozami jeździeckimi w Stajni Celinów. Nasza stajnia to miejsce, w którym pasja do koni i jeździectwa łączy się z profesjonalizmem i doświadczeniem. Właśnie dlatego nasze obozy to niezapomniane przygody, które pozostają w pamięci na długo.

Nasze obozy jeździeckie to idealna okazja dla dzieci i młodzieży, aby rozwijać swoje umiejętności jeździeckie, i poznać nowych przyjaciół. W naszej ofercie znajdziesz zarówno obozy letnie, jak i zimowe, które są dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Nasi instruktorzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadzą zajęcia z jazdy konnej, teorii jeździeckiej oraz wiele innych ciekawych aktywności.

Zapisz swoje dziecko na turnus już dziś! Stajnia Celinów oddalona jest od centrum Warszawy tylko 43 km (45 min. samochodem), co ma znaczenie zarówno w przypadku zawiezienia i odebrania dziecka z obozu, jak również wyboru niepełnego wymiaru uczestnictwa czyli półkolonii. 

obozy jeździeckie warszawa

Zapisz się na obóz już dziś

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje – zachęcamy do odwiedzin zakładki Obóz jeździecki Horse-Camp 🙂

Zobacz także

Stajnia Celinów | pensjonat, jazdy konne, obozy, wycieczki